Інтернет-сервіси
Відеоконференції від Google Meet 


 • Платформа Prometheus https://prometheus.org.ua/ 
 • Тренажер з правопису: https://webpen.com.ua/index.html  • *********************************************  Для ефективного пошуку

  Візуальні редактори
  Генератор QR-кодів
  Генератор ребусів
   learningapps.org
  Ресурси для самоосвіти WEBсервіси
  Сервіси для створення тестів  + тут
  Тестові платформи для освіти + тут
  Сервіси для створення відеопрезентацій
  Хмарні шпаргалки для вчителя й учня
  Сучасні освітні інструменти для вчителя
  Освітня онлайн-платформа
  Освітні ресурси інтернету + тут
  Як працювати з Calameo
  Як створити блог + тут + тут + тут + ще
  Сервіси для створення ментальних карт + тут
  Хмарний сервіс Kahoot
  37 найкращих сайтів для того, щоб навчитися чогось нового
  15 корисних ресурсів для самоосвіти
  10 сайтів-помічників
  Мобільні технології для взаємодії з учнями
  Ресурси для створення хмар слів
  Веб-ресурси для філологів
  Робота з візуальними джерелами + тут

  Ourboox  платформа для створення електронних книг 
  Інформаційні технології для створення інтегрованих уроків


  Сервіси для створення дидактичного матеріалу

  9 корисних сайтів
  Інтернет на користь
  Онлайн-сервіси для перевірки правопису

  Ефективний відеоурок: 5 кроків для вчителя


  Сучасні рішення для освіти:
  Використання блогодидактики на уроках української літератури
  Інтернет-сервіси для візуалізації навчального матеріалу

  Освітні веб-ресурси для вчителів української мови і літератури


  «Чілдрен Кінофест» представляє каталог фільмів, що надаються для публічних показів в рамках:
  Навчання та позакласних годин
  Дискусійних клубів та кіноклубів
  Шкільних фестивалів кіно
  До кожного фільму розроблені дидактичні матеріали...Докладніше

  ТОП-7 сервісів для створення по-справжньому крутих презентацій 

  Мережеві технології для вчителя-філолога

  Хмарні технології
  Хмарні технології. Вебінар

  Goodreads – соціальна мережа книголюбів для уроків літератури. Докладніше
  ОСВІТНІ ВЕБ-РЕСУРСИ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ і  ЛІТЕРАТУРИ: 
  Офіційні сайти
  www.mon.gov.ua – офіційний сайт Міністерства освіти і науки України;
  www.kmu.gov.ua – Урядовий портал.

  Предметні конкурси
  http://gra-sonyashnyk.com.ua – українознавчий конкурс «Соняшник».
  http://www.uclever.com – конкурс «Патріот» (українське мовознавство)
  Освітні ресурси
  http://www.man.gov.ua – Мала Академія Наук України.
  http://www.teacherjournal.com.ua – Учительський он-лайн журнал.
  http://metodportal.net – Методичний портал. Спеціалізований ресурс, призначений для вчителів, співавтором якого може бути кожен з Вас.
  http://osvita.ua – Освіта.ua. Мабуть один з найкращих сайтів для вчителя, вихователя, керівника.
  http://shkola.ua – Навчальний портал Школа.ua. Розділ порталу «Вчителям» представляє методичну та навчальну літературу для педагогів.
  http://www.teacher.in.ua – Український освітній портал. Український портал для вчителів та викладачів. Розробки уроків і сценаріїв до свят.
  www.ednu.kiev.ua - Освітянська мережа України представляє всі українські інформаційні ресурси, пов'язані з освітою: міжнародні, донорські та громадські організації, навчальні заклади, довідник для абітурієнтів, освіту і вивчення мов за кордоном, гранти і стипендії, українську освітянську пресу, виставки, семінари, конференції, дистанційне навчання в Україні і за кордоном.
  www.osvita.org.ua - Інтернет-ресурс, в якому вчителі, учні, батьки, управлінці галузі освіти різних рівнів і всі зацікавлені можуть знайти найрізноманітнішу інформацію – від новин до планів уроків, методичні розробки та аналітичні матеріали щодо розвитку освіти в світі.
  www.ostriv.in.ua - Освітній шкільний портал "Острів знань" На освітньому порталі користувач має можливість познайомитись з новинами та подіями освітнього життя, а також скористатися автоматизованою базою даних вищих навчальних закладів України, каталогом освітніх сайтів та іншою різноманітною інформацією з питань освіти та науки. Ресурс буде корисний для користувачів молодшого, середнього і старшого шкільного віку, а також для вчителів та батьків.
  www.testportal.gov.ua - Український центр оцінювання якості освіти надає інформацію пропідготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання, результати ЗНО, програми ЗНО, тести, представляє регіональні центри та нормативні документи.
  www.narodnaosvita.kiev.ua - Наукове електронне фахове видання "Народна освіта" надає можливість педагогам, політичним і громадським діячам, пошукувачам наукових ступенів на сторінках окремих тематичних рубрик презентувати свої наукові доробки в галузі освіти, а також інформує дописувачів про вимоги щодо оформлення та представлення наукових статтей.
  www.konserg.ucoz.ua - Слово вчителя. Сайт cтворений для поширення педагогічного досвіду вчителів-предметників, спілкування, обміну ідеями. У ньому викладено розробки уроків, виховних годин, комп'ютерних програм, тестів, поурочні та календарні плани тощо.
  http://www.lib.com.ua - електронна бібліотека для вчителів та учнів
  http://mirslovarei.com - світ словників: словники і енциклопедії
  Методичні матеріали. Наочність до уроків:
  http://www.bankportfolio.ru – банк інтернет-портфоліо вчителів.
  http://www.koncpekt.org.ua – Все для вчителя. На сайт зібрано матеріали на допомогу вчителю-практику. До вашої уваги конспекти уроків та методи інтерактивного навчання.
  http://notatka.at.ua – Записник сучасного вчителя. Сайт для інтерактивних педагогів. Основу сайту становлять ІКТ, в тому числі, презентації з усіх шкільних предметів, конспекти і методичні поради до проведення сучасного продуктивного уроку та матеріали для виховної роботи.
  http://wecreative.ucoz.ru – творчий учитель. Сайт для творчих учителів, на якому можна знайти цікаві матеріали та завантажити свої надбання для обміну досвідом.
  http://www.dnipro-ukr.com.ua – Літературно-художній журнал «Дніпро». Сценарії шкільних свят, новинки літератури, світова та українська класика.
  http://www.ukrmova.dn.ua – українська мова та література. Методичні матеріали до уроків, олімпіад та конкурсів. Календарне планування, тематична атестація, атестація учителя, розробки уроків.
  http://www.dilovamova.com – українське ділове мовлення.
  ukrlitera.ru - Художня українська література, розробки уроків, календарно-тематичне планування.
  http://skripnikmarina.ucoz.ua/ - сайт новий, цікавий. Тут є online тести з української мови та літератури, де учні можуть перевірити свої знання й отримати оцінки; довідники, кросворди, розробки уроків, презентації, аудіо- та відеоматеріали з української літератури тощо.
  http://ukrainskamova.at.ua/ Офіційний сайт української мови. повна збірка правил української мови, та ще багато цікавої інформаціїї. Зокрема - ділова мова, мова для початківців, відео уроки, презентації та книжки українською.
  http://tsybulyanskabigmirnet.blogspot.com - Блог "Еверест філології" (українська мова та література) для вчителів, учнів та їх батьків.
  http://school.xvatit.com - Гіпермаркет знань — це повна матриця всіх уроків і тестів.
  http://testzno.com.ua/ Протестуй свої знання. На сайті можна перевірити свої сили в написанні тестів ЗНО з різних предметів, у т.ч. з української мови та літератури. Тестування проводиться анонімно без попередньої реєстрації. Інформація про тестування учасника є конфіденційною.
  http://ukrtvory.ru - Українські твори з літератури. Твори учнівські (5-12 клас),не всі досконалі, проте на головній сторінці та в розділі "Робота над творами" гарний матеріал для підготовки учнів до написання творів.

  http://ippo.org.ua/index.php…ипломної педагогічної освіти Київського університету ім. Б.Грінченка. Корисні матеріали для учителів мови й літератури, у т.ч. для підготовки до атестації.
  http://www.glazova.org.ua - Для вчителів української мови. Сайт веде Олександра Глазова.
  http://pysar.net/vidu.php - Українська поезія. За алфавітом. Твори поетів також за алфавітом - зручно шукати. Є корисні посилання.
  http://www.ukrlitzno.com.ua - Українська література - готуємося до іспитів (ЗНО).Тут зібрано матеріал з теорії літератури, розповідається про життя та творчість письменників, короткий зміст творів та питання для самоконтролю.
  http://rozumniki.net/catalog/…/ukrayins%60ka-mova-ta-literatura - Мультимедійні під…ики з української мови та літератури
  adding: 0px; vertical-align: baseline;">

  1 коментар: