Консультація до речі

       Удосконалення методичної майстерності – це  передусім самоосвіта, особисті ваші зусилля, спрямовані на підвищення власної  культури праці і, в першу чергу, культури мислення.
                                                                                            В. Сухомлинський


Як організувати дистанційне навчання учнів


Медіаграмотність: 

Усяка всячина:
Три вправи для уроку літератури
Як розвивати креативність!!!
шаблони для лепбука
Говоріть менше ,щоб учні знали більше

Методика:
https://osvitanova.com.ua/posts/3286-20-interaktyvnykh-metodiv-vykladannia?fbclid=IwAR0kyXPWjDiB3gVjIwftYEjjihsGFTSxAwgXyyee81jAPmN3EokfRCxU_WI

Веселий початок

!!!!!!! Старі пісні про головне:       Небеленчук Ірина Олександрівна розмірковує над тим, чому потрібна вчителю методика і що таке методи, види, прийоми, форми...  Прислухаймось і ми до мудрих порад!!!


Останнім часом частіше доводиться переглядати матеріали учителів: методичні розробки, тези, випускні творчі роботи. Багато розбіжностей, неточностей, методичних погрішностей трапляється в роботах. Проте прикрість викликає ще й інше. Коли вчителю починаєш підказувати, як методично правильно оформити структурні етапи уроку чи їхні компоненти, декотрі з них не погоджуються, висувають заперечення, обурюються.
              Один із етапів уроку – «мотивація навчальної діяльності». Наводжу приклад, як учитель може сприяти тому, що учні втратять цікавість до уроку вже на п’ятій хвилині від його початку. Так, учитель на зазначеному етапі читає уривок із твору. Ніякої роботи не проведено над уривком. Учитель не ставить запитання за прочитаним, проте зазначає, що після прослуховування уривку учні ще раз усвідомлюють вчинок героя та роблять висновки. Виникає низка запитань: «Як учні усвідомлять вчинок героя»? «Як учитель умотивовує їх на розуміння вчинку героя»? «З якою метою вчитель читав уривок»? «Що учні мають усвідомити після прочитання»? «Як учитель підводить учнів до з’ясування проблеми чи проблем твору, що будуть розглядатися під час уроку»? «Чи спонукає вчитель учня у такий спосіб на первинне чи повторне читання художнього твору?» Як бачимо, запитань достатньо, а відповідь одна. Учитель не тільки не вмотивував учнів на читання художнього твору, а й загалом на роботу під час уроку.
Однак, про все поступово. Докладніше тут


Урок Ольги Кецмур


****

Немає коментарів:

Опублікувати коментар